Damla Bayrak

Damla Bayrakları, reklam ve tanıtıma büyük bütçelerr harcayan özel şirketlerin en önemli ve ekonomik tanıtım aracı olan bu bayrakların en etkili ve dayanıklı olanı hiç şüphesiz damla bayrak modelleridir.

Alimunyum ve Karbon fiber  malzemeden yapılmış sopası takılarak toprağa ya da su dubasına monte edilen bu bayrak çeşidi, hem iç hem de dış mekanlar da rahatlıkla kullanılabilen, tam görünebilmek için rüzgara ve yağmura ihtiyaç duymayan, dizayn itibarı ile 360 derece dönebilen bir yapıya sahip olan flama çeşitleridir.

Baskı şekli itibariyle her iki tarafı da rahatlıkla görülecek şekilde açıkta duran bu çeşit bayraklar, şirketlerin ve küçük kuruluşların öncelikli tercihleridir.
Damla Bayrak, Plaj Bayrak, Yelken Bayrak, Japon Bayrak ve Vertikal Bayrak gibi kategorilere ayrılan ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu bayraklar, genellikle açık alanlarda kullanıldığı için; olumsuz hava koşullarına ve dış etkilere uzun süre mukavemet gösterecek şekilde imal edilmektedir.

Damla Bayrak Fiyatları, Ucuz Damla Bayrak Kampanyaları ile Damla Bayrak Firmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan Bursa  Bayrak, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ürettiği ve pazarladığı bayrakları yeni müşterilerin referansı olarak görmekte ve işine bu ciddiyetle sarılmaktadır.

View the embedded image gallery online at:
http://www.bursabayrak.com.tr/damla-bayrak#sigProGalleria2a20b3c4d3

 

Copyright © 2013 - Bursa Bayrak. Design by Akademi Grafik

İşbu web sitesinin içerisindeki dökümanlar, yazılar, resimler kopyalanamaz, aktarılamaz.