Gönder Bayrağı

Özel kurum ve kamu kuruluşlarının logolarını, firma girişlerine bayrak direği ile asılan bayrak çeşitlerinden bir tanesidir.

Dış mekanlarda kullanıldığı için dayanıklılık  kumaşların üzerinde; solmayan, akmayan ve deforme olmayan boyalar ile baskı yapılan Gönder Bayrak çeşitleri, alpaka ve raşel  kumaşlar üzerine logo baskılı tek katlı gönder bayrağı ve Saten kumaş üzerine çift katlı baskı yapılarak gönder bayrağı olarak iki kategoride kullanılmaktadır.

Gönder Bayrak Modelleri; okul, hastane, resmi daire ,özel Firmalarda ve belediyelerin vazgeçilmez bir reklam ve tanıtım malzemesi olan kullanılmaktadır.

Gönder Bayrak firmaları içerisinde imal ettiği kaliteli ve ucuz göndere bayrak çeşitleri ile ayrı bir yere sahip olan şirketimiz, Gönder Bayrak Fiyatları ve uzun ömürlü bayrak çeşitleri ile sektörünün en iddialı kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen pazarlama koşulları ve kişiye özel sunduğu bayrak çözümleri ile her geçen gün daha da büyüyen firmamız, göndere bayrak ihtiyacı olan her müşterisin sunduğu; eksiksiz, tam zamanında ve ekonomik ürün teslim şartları ile kategorisinde yer alan kuruluşlardan bir adım önde olmayı hep başarmıştır. 

Alpaka ,Saten ve raşel Kumaş üzeri logo baskılı tek kat veya çift kat üretilebilir.

Copyright © 2013 - Bursa Bayrak. Design by Akademi Grafik

İşbu web sitesinin içerisindeki dökümanlar, yazılar, resimler kopyalanamaz, aktarılamaz.