Kırlangıç Bayrak

Kullanıldığı alana ve kullanım amacına göre pek çok kategoriye ayrılan bayrak modellerinin en çok kullanılan çeşidi Kırlangıç Bayraklardır. Kendi içerisinde de şekillerine göre kategorilendirilen Kırlangıç Bayrak Modelleri; üçgen kesim kırlangıç bayrak, düz kesim kırlangıç bayrak ve kırlangıç kuyruklu bayrak olmak üzere üç kısma ayrılır.

Kırlangıç Bayrak Çeşitleri,Reklam ve firma tanıtım yüzü olarak da kullanılan, genellikle iç mekanlarda kullanıldığı için daha parlak saten kumaşlardan imal edilir.

Görselliğin ön planda tutulduğu; Etkinliklerde ,fuarlarda, kongre, seminerlerde ve açılışlarda yoğun olarak kullanılan bu bayrak türü, mekanların süslenmesi ve göz alıcı görünmesi için kullanılır.

 Kristal saten üzerine dijital olarak baskı yapılan kırlangıç bayrakların yanları sıcak kesim ile şekillendirilerek imal edilen Kırlangıç Flama çeşitleri iyi birer tanıtım ve reklam araçlarıdır.

Bursa ve Türkiye Kırlangıç Bayrak Firmaları içerisinde, kaliteli, zamanında teslim ve Uygun fiyat Kırlangıç Bayrak imkanı ve Kırlangıç Bayrak Fiyatları ile en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olan Bursa bayrak; ebat  ve adet gözetmeksizin en kısa sürede ve  imal ederek tam zamanında teslim kapasitesine sahiptir.

Copyright © 2013 - Bursa Bayrak. Design by Akademi Grafik

İşbu web sitesinin içerisindeki dökümanlar, yazılar, resimler kopyalanamaz, aktarılamaz.