Masa Bayrağı

Masa bayraklarının standart ölçüleri  15x22.5 cm ve 8.5x25 cm dir.
Kullanım alanlarına ve yerine göre  pek çok çeşide ayrılan bayrak modelleri, kullanıldıkları özel kuruluşların ve devlet kurumları için en ideal  bir reklam aracıdır.

Özel sektör ve kamu kurumlarının reklam  aksesuarlarından olan masa bayrakların ebatlarında küçük olması ve kolay taşınabilmesi itibariyle tercih edilmektedir.

15 x22,5  ve 8.5 x25 cm  ebatlarında üretilen bu bayraklar, polyester ve saten kumaşlara; dijital ve serigraf, empirme baskı  teknikleri ile çift yönlü olarak basılır ve metal direklere asılı olarak masa üstlerinde kullanılır.

Masa bayrakları Krom paslanmaz metalden, tekli masa bayrakları  ikili masa bayrakları ,üçlü masa bayrakları ve dörtlü masa bayrakları  olarak imal edilen bu gurup bayrak çeşitleri, isteğe göre çoğaltılarak kullanılacakları alanı renklendirir.

Masa Bayrağı Modelleri ve Masa Bayrağı Fiyatları ile sektöründe öncü bir kuruluş olan Bursa Bayrak, kaliteden ödün vermeden imal ederek pazarladığı Ekonomik Masa Bayrakları ile müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Türk Masa Bayrakları, Özel Firma Masa Bayrakları ve Yabancı Ülkelerin Masa Bayrakları başta olmak üzere çok sayıdaki bayrak çeşidinin üretim ve pazarlamasını yapan firmamız, sayısı ve ebatları ne olursa olsun talep edilen sürede teslim etme kapasitesine sahiptir. 

View the embedded image gallery online at:
http://www.bursabayrak.com.tr/masa-bayragi#sigProGalleria5fa73e2f7b

Copyright © 2013 - Bursa Bayrak. Design by Akademi Grafik

İşbu web sitesinin içerisindeki dökümanlar, yazılar, resimler kopyalanamaz, aktarılamaz.